Historie firmy

Firma Multised spol. s r.o. je českým výrobcem kancelářského sedacího nábytku. Profesionální technologické znalosti jsou základem při celkové výrobě. U sedacího nábytku je dbáno na kvalitu a zpracování finálních výrobků. Židle a křesla jsou konstruovány tak, aby umožňovaly pohodlné sezení. Firma se specializuje především na výrobu kancelářských židlí a křesel, dispečerských křesel, zátěžových židlí, průmyslových židlí, antistatických židlí, konferenčních a jednacích židlí. Vyráběné židle jsou opatřeny certifikátem kvality. Nosnost židlí je u mnoha typů do 150 kg. 

Zajišťujeme kompletní servis, náhradní díly, náhradní plnění, dopravu zboží, pozáruční servis.

Rádi Vám poskytneme radu na profesionální úrovni nebo doporučíme nejlepší řešení.

Výrobní program podniku

Výše již byl zmíněn výrobní program firmy. Jedná se tedy o výrobu kancelářského sedacího nábytku, která se skládá z následujících činností: čalounění kancelářských židlí, šití křesel, montáž, kompletace částí a součástí židlí, balení a rozvoz výrobků. Všechny výše zmíněné činnosti vedou ke vzniku nového výrobku:

 * kancelářské otočné židle

 * kancelářská otočná křesla

 * konferenční židle

 * průmyslové polyuretanové židle

 * speciální antistatické židle

 * lavice

 * atypická výroba dle požadavku a zadání

Kancelářské židle i křesla se vyrábějí v mnoha provedeních. Jednotlivé výrobky jsou rozděleny do typových kategorií se svými specifickými vlastnostmi a odlišnostmi. Odběratelé si mají možnost vybrat materiálové složení a barvu potahové látky, kolečka, sedáky, opěráky nebo opěrky hlavy. Pro jednací, konferenční a školící prostory jsou určeny konferenční židle. Průmyslové židle, které jsou vyráběny do dílenských provozů, jsou určeny především pro průmyslové odvětví. Časti židle jsou vyrobeny ze speciální a vysoce odolné polyuretanové pěny. Charakteristickou vlastností polyuretanového materiálu je jeho jednoduchá údržba.

Firma Multised spol. s r.o. poskytuje na výrobky dlouholetou záruku.

Přejeme všem našim zákazníkům pohodlné sezení.

Děkujeme Vám za návštěvu na našich www stránkách