Produktová řada Zátěžové

Zátěžové křeslo

BZJ 490

Zátěžové křeslo splňující nejnáročnější požadavky. Vhodné pro 24 hodinové nonstop provozy. Zádový opěrák ergonomicky tvarovaný, extra vysoký s integrovanou oporou hlavy, vzduchová bederní opěrka, zátěžový mechanismus, 5ramenný chromovaný kříž, univerzální kolečka na všechny typy podlah, sklopné područky. Nosnost 200 kg.

Popis židle BZJ 490

Kolečka:

Zátěžová univerzální kolečka, vhodná pro všechny typy podlah. Průměr koleček 60 mm.

Kříž:

Zátěžový pětiramenný kovový kříž, povrchová úprava chrom.

Píst: 

- zátěžový píst

- tubus o velikosti 190 mm, výška sezení 45 - 57 cm, zdvih 12 cm

Čalounění:

Čalounění křesla je zhotoveno ze speciálních vysoce odolných materiálů. Injektované pěny v tloušťce 16 cm jsou zdravotně nezávadné a splňují požadavek ergonomického sezení. Křeslo potaženo pevnou potahovou látkou v černé barvě, středové části sedáku a opěráku v tmavě šedé barvě. Potahová látka je používána v automobilovém průmyslu.

Mechanika:

Zátěžový mechanismus umožňuje nastavení výšky a náklonu. Nastavení sklonu opěradla se provádí boční pákou (jako v automobilu). Mechanika je certifikována pro zatížení 200 kg a vhodná pro 24 hodinové NONSTOP provozy.

Zádový opěrák a opěrka hlavy:

Křeslo s extra vysokým opěradlem jehož součástí je integrovaná opěrka hlavy a vzduchová bederní opěrka. Opěradlo kopíruje tvar páteře uživatele a zajišťuje zdravé sezení. Proto tohle křeslo doporučujeme pro výšku postavy od 180 do 190 cm.

Opora beder:

Pro zvýšení komfortu a ergonomie při sezení je křeslo vybaveno vzduchovou bederní opěrkou. Pumpovací balónek je umístěn za sedákem na pravé straně.

Područky: 

Čalouněné sklopné područky v černém barevném provedení. Pod každou područkou se nachází regulační válec, kterým můžete upravit sklon područky v horizontální poloze.

Technické parametry

Hmotnost 28 [kg]
Nosnost 200 [kg]
Výška sedu 45 - 57 [cm]
Celková výška 129 - 140 [cm]
Hloubka sedáku 53 [cm]
Šířka sedáku 51 [cm]

Základní provedení

Kříž chromovaný zátěžový
Kolečka univerzální zátěžová
Područky ano, sklopné

Animace produktu

Příslušenství a doplňky

Kolečka

  • Velká měkká kolečka, průměr 60 mm

    OBJEDNACÍ KÓD: VMK

  • Velká tvrdá kolečka, průměr 60 mm

    OBJEDNACÍ KÓD: VTK

Ostatní

  • Vzduchová bederní opěrka

    OBJEDNACÍ KÓD: VBO